Депутат-розбишака очолив "Укроборонпром"

Президент України своїми указами в перші дні Нового року здійснив кілька кадрових призначень у керівництві оборонно-збройового комплексу, який наприкінці минулого року було реструктуризовано, коли 7 державних підприємств військово-оборонного комплексу об'єднали в державний концерн "Укроборонпром".

Image caption Дмитро Саламатін призначений указом президента у вівторок

Віктор Янукович призначив генеральним директором "Укроборонпрому" Дмитра Саламатіна, який зажив собі слави не стільки на посаді керівника державної компанії "Укрспецекспорт", скільки участю в побитті опозиційних депутатів парламенту 16 грудня.

Фоторепортаж про бійку в парламенті

Дмитро Саламатін, який є одним із депутатів-сумісників у владній фракції Партії регіонів, від червня минулого року поєднував роботу в парламенті з посадою керівника однієї зі структур виконавчої влади України - Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення ("Укрспецекспорт").

Пан Саламатін, 45-річний гірничник за освітою, постійно живе в Україні з квітня 1999 року. Він народився в Караганді (Казахстан), а значну частину 90-х працював у Москві.

Вперше був обраний до Верховної Ради України V скликання 2006 року, у складі Ради VІ скликання (2007) входив до комітету з питань бюджету. У його депутатській біографії бійка в парламенті 16 грудня - вже друга: пан Саламатін також відзначився у квітні під час сутичок з опозицією, які супроводжували ратифікацію "харківських угод".

Іншим указом президента Януковича виконувачем обов'язків генерального директора "Укрспецекспорту" призначений Дмитро Перегудов, який досі керував державним підприємством "Укрінмаш".

За попереднього президента України Віктора Ющенка, у січні 2010 року, пан Перегудов був відзначений державною нагородою - орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.

Новини на цю ж тему