Анна Чепман стане в Росії телезіркою

Анна Чепман
Image caption Анна Чепман стала зіркою світових медіа завдяки низці фотографій із соціальних мереж

Анна Чепман, яку вислали зі США в межах російсько-американського обміну шпигунами разом із іншими агентами, буде вести телепрограму на російському каналі Рен-ТВ.

Програма "Таємниці світу з Анною Чепман" виходитиме в ефір щоп'ятниці о 22 годині за Московським часом.

Наразі представники каналу не розповідають, про що саме буде передача, посилаючись на редакційну таємницю.

Втім, вони розповіли, що програму створювали спеціально для пані Чепман, і назвали її згоду великим успіхом. Інші кандидатури навіть не розглядались.

Перший ефір програми запланований на 21 січня.

Анна і Maxim

Анну Чепман заарештували у США за підозрою у шпигунській діяльності у червні 2010 року. Її разом з іншими агентами згодом вислали до Росії в обмін на чотирьох росіян, яких звинувачували у шпигунстві російські власті.

Після повернення в Росію пані Чепман веде активну громадську діяльність, бере участь у різноманітних заходах, доволі часто з'являється в російських медіа.

В російському журналі для чоловіків Махіm з'явилась також низка її відвертих фото.

Згідно з повідомленнями у російських ЗМІ, інші фігуранти шпигунського скандалу також працевлаштовуються, деякі з них - на керівні посади.

Окрім шоу на Рен-ТВ, Анна Чепман також працює радником президента російського "Фондсервісбанку", а також є членом громадської ради організації "Молода гвардія", що є молодіжним крилом "Єдиної Росії" - партії при владі.

Новини на цю ж тему