Колесніченко: "Замах" на Донія та Ар'єва - провокація

Олесь Доній (архівне фото)
Image caption Олесь Доній каже, що йому нічого не відомо про, нібито, можливий замах на нього

У Партії регіонів називають провокацією інформацію про ймовірну підготовку замаху на депутатів Олеся Донія та Володимира Ар'єва.

Депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко, як йдеться у повідомленні прес-служби партії, попросив Генпрокуратору і МВС "негайно розібратися в ситуації" і "знайти авторів цього провокаційного повідомлення".

"У випадку виявлення неправди, - зазначає Колесніченко - автори повідомлення про підготовку замаху на Донія і Ар'єва, яке, впевнений, не має нічого спільного з дійсністю, повинні бути притягнуті до відповідальності".

Пан Колесніченко також попросив Генпрокуратуру і Міністерство внутрішніх справ надати захист Володимиру Ар'єву і Олесю Донію. На його думку, повідомлення про замах спрямоване на те, аби штучно привернути увагу до "Народної самооборони".

Інформацію про можливий замах оприлюднила прес-служба партії "Народна самооборона". У повідомленні йдеться, що про це попередило "обізнане джерело з Партії регіонів", за даними якого життя опозиційних депутатів оцінено у 10 тисяч доларів.

"Ми не маємо в своєму розпорядженні достовірної інформації, проте вважаємо своїм обов'язком попередити громадськість і пресу про даний факт" - зазначають у прес-службі "Народної самооборони".

Олесь Доній сказав Бі-Бі-Сі, що йому нічого не відомо про ймовірну підготовку замаху на нього:

"Я поки сам не розібрався. Це від Володимира Ар'єва пішла інформація. Я навіть не володію інформацією про те, хто йому це казав".

Тим часом, Володимир Ар'єв, який каже, що отримав цю інформацію від представників Партії регіонів, поки не збирається звертатися до правоохоронних органів, оскільки не має жодних документальних підтверджень. Він також відкидає закиди Вадима Колесніченка про прагнення підняти свій рейтинг.

Новини на цю ж тему