Засновник Apple йде у відпустку через хворобу

Засновник і виконавчий директор компанії Apple Стів Джобз повідомив, що не вийде на роботу, аби мати змогу зосередитися на своєму здоров'ї.

Image caption Стів Джобз вже не перший рік лікується від раку підшлункової залози. Це фото зроблене у вересні 2010 року.

Стів Джобз заявив, що не залишає свою посаду і братиме участь у головних стратегічних рішеннях, однак поточними питаннями відтепер опікуватиметься Тім Кук, який відповідає за операційну діяльність компанії Apple.

У 2008-2009 роках пан Джобз вже залишав керівництво компанією на півроку через стан свого здоров'я. Засновнику Apple ще у 2004 році діагностували рак.

Пан Джобз пішов на лікарняний у січні цього року. Він заявив, що повернеться до роботи пізніше. Стів Джобз також розповів, що йому пересадили печінку від людини, що загинула в автомобільній катастрофі.

Стів Джобз: "Як деякі з вас знають, близько п'яти місяців тому мені пересадили печінку. Я сподіваюсь, що всі ми можемо бути настільки великодушними, щоб записатися в донори своїх органів".

Сьогодні компанія пообіцяла оприлюднити свої результати за четвертий квартал минулого року. Однак експерти зауважують, що ціни на акції Apple впали відразу після оголошення Стіва Джобза про відпустку через хворобу.