Шерлок Холмс повертається - в сучасність

Один із найвідоміших детективів Британії - вигаданий персонаж Шерлок Холмс - знову оживе на сторінках книг вже іншого автора.

Image caption У новій книзі про Шерлока Холмса детектив буде сучаснішим

Британський письменник Ентоні Хоровітц заявив, що він давній фан Шерлока Холмса і хоче написати таємничу історію вже для сучасної аудиторії.

Ентоні Хоровітц твердить, що не змінюватиме стилю життя, помешкання і самого Шерлока Холмса. Він і далі житиме у Лондоні на Бейкер стріт, 221Б.

Автор нового роману зосередиться на розслідуваннях і зробить Шерлока Холмса сучасним детективом двадцять першого сторіччя.

"У моєму романі помешкання Шерлока Холмса буде таким самим. Нічого особливо нового я туди додавати не буду, бо Шерлок Холмс – знакова фігура. Моя книга відрізнятиметься характером злочинів, які розслідуватиме Шерлок Холмс. Це будуть злочини ХХІ сторіччя", - розповів пан Хоровітц в інтерв'ю кореспонденту Бі-Бі-Сі.

Ентоні Хоровітц поки не розповів, хто стане прототипом нового сучасного Шерлока Холмса.

Прихильники творчості сера Артура Конан Дойля стверджують, що повісті й оповідання письменника базуються на біографії лікаря Джозефа Белла.

Сер Артур Конан Дойл, який вигадав Шерлока Холмса, присвятив йому чотири свої повісті і більше п'ятдесяти невеликих оповідань.