МАК відкидає закиди Варшави

В катастрофі під Смоленськом загинули всі 96 людей
Image caption В катастрофі під Смоленськом загинули всі 96 людей на борту президентського літака

Базований у Росії Міждержавний авіаційний комітет (МАК) оприлюднив записи переговорів між російськими диспетчерами і пілотами Ту-154 польського президента і твердить, що пілоти знали про погану погоду.

Напередодні представники польської комісії з розслідування смоленської авіакатастрофи заявили, що російські диспетчери не повідомили пілотам про погану погоду в районі посадки та про перебування Ту-154 нижче посадкового курсу.

У розшифровках переговорів, які розміщені на офіційному сайті МАКу, наведено попередження диспетчера польським пілотам про те, що через погоду поблизу летовища "Смоленськ-Північний" "умов для прийому немає".

У відповідь, відповідно до опублікованих МАКом матеріалами, пілот польського літака сказав: "Спробуємо підхід, але якщо не буде погоди, то відійдемо на друге коло".

Катастрофа літака сталася приблизно через 15 хвилин після цієї фрази.

У результаті катастрофи під Смоленськом 10 квітня 2010 року загинули усі 96 осіб, які були на борту, включно з президентом Польщі Лехом Качинським. Делегація польських політиків прямувала на траурні заходи у Катинь, де навесні 1940 року НКВС таємно розстріляв полонених польських офіцерів.

Посадка в тумані

Image caption Доповідь МАК

Розшифровки переговорів свідчать, що погода в районі почала погіршуватися несподівано, у прогнозах метеорологів ніяких згадок про туман не було.

"У прогнозі його не було, от за 20 хвилин все закрило", - сказав один з російських диспетчерів, зазначивши, що в таких умовах садити літак не можна.

З розмов диспетчерів випливає, що приблизно о 9:50 був визначений запасний аеродром для лайнера польського президента - Внуково, а польський борт був повідомлений про погодні умови.

У звіті МАК від 12 січня йдеться, що відповідальність за крах лайнера лежить на його екіпажі, який прийняв рішення спробувати сідати в тумані.

Крім того, твердить МАК, присутність у кабіні пілотів головнокомандувача ВПС Польщі "аж до зіткнення літака із землею чинило психологічний тиск на прийняття рішення командира про продовження зниження в умовах невиправданого ризику з метою виконання посадки будь-що".

Розшифровка переговорів диспетчерів свідчить, що рішення про посадку лайнера було ухвалене якимось високопосадовцем, який перебував в літаку:

"- Не знаю, я б на місці Москви сюди б не гнав. - Це рішення ... міжнародного номер один, він там сам. "

"Вважати роботу завершеною".

Польська сторона заявляла, що просила в МАК надати стенограми радіопереговорів диспетчерів смоленського аеропорту, однак комітет їх так і не передав.

Зі свого боку Олексій Морозов, голова технічної комісії МАК, членами якого є 12 держав, що раніше входили до СРСР, стверджував, що Польща отримала від комітету розшифровку переговорів авіадиспетчерів.

"При складанні транскрипції технічна комісія МАК користувалася електронною копією запису, ідентичною тій, яка була передана польській стороні на її прохання", - сказав Морозов.

Оприлюднена раніше доповідь МАК, в якій відповідальність за катастрофу покладається на екіпаж президентського авіалайнера, викликала жорстку критику з боку Варшави. Читати про висновки МАК

Слідчий комітет Росії продовжує розслідування кримінальної справи про катастрофу. У той же час прем'єр Владімір Путін після доповіді МАК розпорядився "вважати завершеною роботу державної комісії із з'ясування причин катастрофи літака Ту-154".

Закиди Варшави

Image caption Єжи Міллер наголошує на потребі зробити висновки

Диспетчери аеропорту під Смоленськом не поінформували екіпаж літака президента Польщі про погані погодні умови в районі приземлення, про наявність запасних летовищ і про те, що президентський Ту-154 перебував нижче необхідного курсу,- заявила у вівторок польська комісія з розслідування авіакатастрофи у квітні минулого року.

Записи переговорів авіадиспетчерів були оприлюднені на прес-конференції за участі міністра внутрішніх справ Польщі Єжи Міллера. Паралельно на прес-конференції у Варшаві було показано відео-реконструкцію спроби літака зайти на посадку.

Раніше пан Міллер повідомив, що польська комісія отримала записи розмов російських диспетчерів легально, хоча і не від Міждержавного авіаційного комітету (МАК).

По тому, як у Росії був оприлюднений остаточний звіт про причини катастрофи 10 квітня, у якій загинули 96 пасажирів президентського літака, Ярослав Качинський, брат покійного президента і лідер партії Право і справедливість, назвав його "насмішкою над Польщею".

Реакція уряду Польщі була стриманіша: прем'єр-міністр Дональд Туск, який є політичним опонентом пана Качинського, назвав російський звіт неповним і висловив сподівання на те, що зауваження і застереження польської сторони будуть враховані.

Новини на цю ж тему