Рууд Гулліт почав кар'єру в ''Тереку''

Гулліт
Image caption У Рууда Гулліта складне завдання - вивести "Терек" на європейський рівень

Колишня голландська футбольна суперзірка Рууд Гулліт став до виконання обов'язків головного тренера грозненського "Терека" - команди, яка базується у столиці Чечні.

"Терек Грозний" грає в російській Прем'єр Лізі.

У минулому сезоні "Терек" став 12-м, але Рууда Гулліта попросили вивести його на європейські змагання наступного року.

Рууд Гулліт зможе акліматизуватися до своєї нової роботи, не поспішаючи.

Його перша зустріч із гравцями команди призначена на їх зимовій тренувальній базі в Анталії, що на південному турецькому узбережжі.

По-справжньому реалії його нової роботи почнуть даватися взнаки в грудні, коли команда повернеться до самого Грозного, у якому сьогодні порівняно спокійно, втім далеко не так як у "Челсі", "Ньюкаслі", "Фейеноорді" чи "Лос-Анджелес Гелексі", де Гулліт досі обіймав менеджерські посади.

Легендарний Гулліт підписав із "Тереком" контракт на півтора роки.

Керівництво клубу сподівається, що колишній форвард збірної Голландії, який був чемпіоном Європи, вигравав Кубок європейських чемпіонів, Суперкубок Європи і Міжконтинентальний кубок, зможе показати себе і в "Тереку".

Амбіція команди - потрапити в Лігу Європи за результатами сезону-2011/12.

Почавши як граючий тренер "Челсі", Гулліт у 1997 році виграв Кубок Англії, ставши першим небританцем, який досяг такого успіху.

У 1998 року Гулліт вивів "Ньюкасл" у фінал Кубку Англії. А потім були без особливих успіхів "Фейеноорд" і "Лос-Анджелес Гелексі".

Із серпня 2008 він залишався без роботи.