Перевізники заявили про хабарі на митниці

Судно Maersk Marathon заходить в Іллічівський порт Копирайт изображения UNIAN
Image caption Заходження вантажного судна в порт - проблеми попереду

В Одесі розгорівся скандал довкола місцевої митниці. Перевізники вантажів звинуватили контролюючі органи у, як сказано у їхній заяві, "рекеті та бандитизмі". Вони вимагають від влади втрутитися у ситуaцію і забезпечити безперешкодний вивіз та ввіз товарів у Одеському та Іллічівському портах.

Розмови про корупційні явища в системі української митниці точаться давно, однак так відверто перевізники про свої проблеми досі не говорили. Нині ж бачимо, що ті проблеми накопичувалися не один день.

Автори заяви розповідають, що їхні вантажі навмисно не відпускають через порти і відверто вимагають хабарів. Так само, за їх словами, відверто називаються суми. За твердженням підприємців, суми цих хабарів планово, так би мовити, "довели" до них митники. Кажуть, що за команду-дозвіл з Києва перевізники мають сплачувати (звісно, неофіційно і готівкою) 300 доларів за прохідний транзит, 200 - за внутрішній, 500 - за розмитнення імпорту. Це "розцінки" на кожен контейнер.

Системна проблема

Гроші, за словами перевізників, ідуть далі, у столицю. На тих, хто хабарі сплачувати не бажає, начебто, є дієві важелі впливу. Справа у тому, що люди, які працюють через морські порти, дуже обмежені в часі. Вони мають лише кілька днів, аби організувати вивіз свого вантажу. Коли цей строк минає, то починають нараховувати штрафні санкції. І вони досить відчутні – від сотні до півтисячі доларів на добу. І от від 27 січня митники в портах просто перестали приймати документи на реєстрацію, а вже завантажені автомобілі не випускають. І людина починає рахувати, що їй, власне, дешевше – дати хабар, який вимагається, чи згодом заплатити нараховані штрафи.

Підприємці відверто зізнаються, що платили і що це не новина. Але чи то суми вже такі захмарні, чи вся ситуація складається загалом таким чином, що далі працювати неможливо, що люди вирішили оприлюднити і саму цю схему, і ці цифри досить відверто. Зараз перевізники (а їх тільки в профспілці 5000 людей), кажуть, що вони вже готові страйкувати.

Всі в програші

Такі "контейнерні" кризи, коли гальмується робота портів, відбуваються далеко не вперше, і тут страждають не лише перевізники. Страждають комерційні фірми, які працюють через порти. Власне, й самі порти, які є потужними платниками податків, не можуть нормально працювати. Врешті-решт, страждає економіка. "Силовики" кожного разу, коли виникає така критична ситуація, посилаються чи на необхідність боротьби з контрабандою, чи на належний контроль законності проходження вантажів.

На митниці цю ситуацію наразі не коментують. Губернатор Одеської області пообіцяв скликати спеціальну нараду за участю як перевізників, брокерів, так і митників. Але безвідносно до того, які висновки будуть зроблені на цьому офіційному заході, можна сказати, що проблема ця - не суто одеського рівня і вирішуватись вона має вище.