Експерт: у світі є і дорожчий бензин, ніж в Україні

Бензозаправка в Україні Копирайт изображения UNIAN
Image caption Уряд домовився з торгівцями стримувати ціни на бензин

Через стрімке подорожчання бензину значна частина автовласників в Україні відмовляється від користування своїми автомобілями і пересідає на громадський транспорт. Українські газети пишуть, що число людей, для яких їхні авта перетворилися із засобу пересування на розкіш, сягнуло 50%.

Водночас експерт Олександр Сіренко (головний редактор журналу "Нефтерынок") каже, що ця цифра - перебільшення, але визнає, що "така проблема є".

О. Сіренко: На мою думку, цифра понад 50% - дещо перевищена, якщо говорити лише про високі ціни на бензин як причину. Але така проблема є – на заправках останнім часом 1 літр 95-го бензину уже майже підійшов до відмітки 9 гривень. І, можливо, це не межа.

Зараз ми пожинаємо плоди того, що у свій час започаткували власну українську нафтопереробку, залежну від імпортних поставок нафти. А як відомо, останнім часом на зовнішніх ринках відбувся різкий стрибок цін на нафтову сировину, що виробляється на іноземних нафтопереробних заводах.

Бі-Бі-Сі: Тобто, для зростання цін на автомобільне пальне в Україні є об'єктивні причини?

О. Сіренко: Ні, у нас сьогодні чисто економічні наслідки занехаяння цієї галузі. Сьогодні потрібно вживати зовсім інших заходів, аби не допускати таких різких стрибків цін.

Бі-Бі-Сі: Які це мають бути кроки?

О. Сіренко: Наприклад, уряд виношує ідею про запровадження мита на імпортні нафтопродукти, аби підтримати таким чином вітчизняну нафтопереробку. Це може збільшити обсяги виробництва, і відповідно ціна буде нижчою. І сьогодні вже фактично не виникає питання щодо якості виробленої продукції. Наші заводи виготовляють нафтопродукти якості Євро-3, Євро-4. Підприємства й далі модернізуються до наступних етапів якості рівня Євро-5.

Бі-Бі-Сі: Яка ціна може стати критичною для українських автомобілістів?

О. Сіренко: Складно говорити про граничну ціну. Слід зазначити, що у Європі бензин набагато дорожчий. Наприклад, у Туреччині - близько 2-х євро за літр 95-го. Але там зовсім інша складова податків у ціні палива. Тобто, у світі є і дорожчий, ніж в Україні, бензин. Але, звісно, в українських споживачів не такі високі доходи, як у багатьох інших країнах. А тому у цій справі напевно потрібна чітка державна політика.

Бі-Бі-Сі: Чи могли б ви дати який прогноз на найближчий час, чи перевалить ціна за 9 гривень?

О. Сіренко: Ситуація може змінитися докорінно. Не виключено, що цього очікують і самі нафтовики, і аналітики зі світовими іменами. Вони очікують падіння ціни на нафту у найближчий час. От якщо ціна на нафту повернеться на свої середні показники за 2010 рік - це було близько 75-80 доларів за барель, то відповідно, мають подешевшати і нафтопродукти в крупному та дрібному опті, а також вроздріб. Отож, ми можемо побачити і повернення до попередніх показників.

Чи можна говорити про те, що ціна перевалить за 9 гривень? Слід розуміти, чому зараз вона 9 гривень. Мова йде про те, що уряд домовився з нафтотрейдерами про стримування цін. Якщо сьогодні придбати на будь-якому заводі НПЗ нафтопродукти, бензин 95-й, привезти його на заправку, то він уже повинен коштувати більше за 9 гривень. Але в цілому, якщо співпадуть ряд факторів, то ми можемо побачити і відкат цін.

З Олександром Сіренком розмовляла Ганна Кундіренко.