Луценка залишать за ґратами до 26 квітня

Печерський районний суд Києва подовжив екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку термін утримання від вартою ще на два місяці, до 26 квітня.

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Юрій Луценко за ґратами від 26 грудня

Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури, подання якої розглядав цей суд.

Згідно з повідомленнями, рішення суду було оголошене без присутності журналістів.

Адвокат пана Луценка сказав, що дізнався про судове засідання за лічені хвилини до його початку і не міг на нього встигнути.

Представники Генпрокуратури поки не коментували ту швидкість і таємничість, в умовах яких відбулося засідання суду.

Колишнього міністра затримали 26 грудня минулого року за допомогою спецпідрозділу СБУ "Альфа", коли він вийшов вигуляти собаку.

Юрію Луценку висувають звинувачення в зловживанні посадою і завданні державі збитків. Сам він відкидає звинувачення і називає їх політично вмотивованими.

Про політичну природу переслідувань колишніх урядовців заявляє і лідерка БЮТ, екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, яка в середу була викликана на черговий допит до Генпрокуратури.

Міжнародні правозахисні організації, а також представники Європейського парламенту, ЄС і США висловлювали стурбованість вибірковістю українського правосуддя. На ці закиди адміністрація президента Януковича заявляє, що веде боротьбу з корупцією, і вказує на арешти чиновників з числа представників нової влади.

Новини на цю ж тему