Стів Джобс показав новий планшет iPad 2

Стів Джобс презентував iPad2 Копирайт изображения Reuters
Image caption iPad2 - швидший, тонший, легший

Компанія Apple презентувала друге покоління комп’ютера-планшета iPad. У США iPad 2 новий пристрій буде продаватися з 11 березня, у Британії та 26 інших країнах – з 25 березня.

Apple твердить, що новий планшет має швидший процесор, покращену графіку, а також дві відеокамери – спереду і ззаду, що робить можливим відеозв’язок.

Apple веде перед у продажу комп’ютерів-планшетів, але дедалі більшу конкуренцію складають компанії HP and Samsung.

Новий пристрій презентував у Сан-Франциско головний директор Apple Стів Джобс, який з січня перебуває на лікарняному. 7 років тому у нього виявили рак.

Кореспондент Бі-Бі-Сі каже, що поява на сцені засновника Apple Стіва Джобса була найбільшою несподіванкою презентації.

За оцінками фахівців, до вересня минулого року компанії Apple належало 95% ринку комп’ютерів-планшетів, проте до кінця 2010 року частка Apple впала до 75%.

Конкуренцію iPad створює низка інших нових планшетів, переважно тих, що мають в основі розроблену Google операційну систему Android. З’явилися і нові платформи, включно з Windows 7 від Misrosoft та WebOS (HP).

Apple твердить, що новий пристрій тонший, легший і швидший, ніж його попередник. Кажуть, що новий процесор працює вдвічі швидше, ніж попередній iPad.

У США новий iPad, як і попередній, коштуватиме від 499 до 826 доларів. За даними Apple, від 2010 року продано 15 мільйонів планшетів iPad.

Новий iPad також матиме кілька нових програмних додатків, включно з відеомонтажною програмою iMovie та музичною програмою Garage Band.

Але редактор сайту Electricpig.co.uk каже, що Apple повинен ще більше удосконалити програмне забезпечення iPad, "тому що він позиціонує iPad як замінник персонального комп’ютера": "Наразі він трохи відсталий, бо дозволяє одночасно робити лише одну операцію".

Новини на цю ж тему