Кадиров зіграє "проти Рональдо"

Копирайт изображения Reuters
Image caption Рамзан Кадиров вручив футболку команди Рууду Ґуліту

У російській Чечні готуються до футбольного матчу з бразильською командою, яка перемогла на Чемпіонаті світу у 2002 році і тепер погодилася приїхати у Грозний.

Авторитарний керівник Чечні Рамзан Кадиров запросив Рональдіньйо, Рональдо, Каку та інших зірок зіграти з чеченською футбольною командою, яку очолить він сам. Хто саме гратиме за обидві команди, до кінця не зрозуміло.

Скільки довелося заплатити бразильським зіркам за цей матч, наразі не розголошується.

Сам Кадиров заявив журналістам, що бразильці просто погодилися приїхати у Чечню пограти у футбол: "Ми питання грошей навіть не торкалися. Ми любимо футбол і запросили бразильців приїхати пограти у Грозному. І вони погодилися".

Рамзан Кадиров, який завжди тримає при собі позолочений пістолет, твердить, що добре підготувався до гри:

"Я скинув 5 кілограмів за останні кілька днів і почуваюся у добрій формі. Я зроблю усе залежне від мене для цієї гри".

Критики твердять, що Рамзан Кадиров керує Чечнею як приватною вотчиною і провадить за підтримки Кремля кампанію насильства проти опонентів.

На початку тижня місцевий парламент ухвалив ще 5 років правління панові Кадирову.

Сам Рамзан Кадиров не переймається і в якості почесного президента команди "Терек" (Грозний) запросив тренером для своїх спортсменів голландську футбольну легенду Рууда Ґуліта.

Його клуб відкриє новий стадіон вже у травні, і на свято запрошені голова ФІФА Сеп Блаттер та керівник УЄФА Мішель Платіні.

Стадіон отримає ім’я батька Рамзана – Ахмада Кадирова, який був попереднім президентом проросійської адміністрації Чечні і загинув під час бомбового нападу на стадіоні у 2004 році.

Новини на цю ж тему