У МНС буде приватна служба порятунку

Вертоліт Мі-8
Image caption "Українські ангели" хочуть продемонструвати свою соціальну відповідальність

Міністерство надзвичайних ситуацій України планує створити нову службу порятунку "Українські ангели". Ідея полягає у залученні до рятувальних операцій вертольотів, що належать приватним особам.

Автори нововведення - голова МНС Віктор Балога та керівник департаменту авіації МНС Євген Червоненко.

За інформацією МНС, В Україні - близько сорока власників вертольотів легкого та середнього класу і 16 із них уже погодились надавати свою техніку для рятувальних операцій. Легкі приватні вертольоти залучатимуть до розвідки місцевості, де сталася катастрофа, і транспортування потерпілих.

Євген Червоненко каже, що заможні люди матимуть чудову можливість продемонструвати свою соціальну відповідальність:

"Не дай Боже, надзвичайна подія, бо Японія мусить нас вчити… По землі оцінювати ситуацію - так ніхто не робить, бо ти не бачиш наслідків. Наприклад, пожежа на великому заводі: піднімається з фахівцями вертоліт і вони з повітря оцінюють ситуацію і кажуть, що треба - пожежні машини чи носилки. Основна мета - у бюджеті не так багато грошей і їх треба якось економити. От, я і шукаю шляхи як мінімізувати втрати бюджету".

Зекономити МНС планує на паливі, бо міністерство має важкі вертольоти Мі-8 і вони, за словами пана Чевоненка, використовують майже тонну палива за годину.

Сучасні маленькі гелікоптери, популярні серед заможних людей, витрачають у кілька разів менше палива, вартість якого їхнім власникам обіцяють відшкодовувати.

Вертольотна служба за тиждень?

Однак деякі фахівці поки скептично ставляться до такої ідеї.

Директор вертольотного клубу "Автопілот" Володимир Омельчук каже, що погано уявляє собі її реалізацію: "Звичайно, потрібен графік чергувань, потім - районування польотів. Я поки що не уявляю це все. Це щось із області фантастики".

Євген Червоненко запевняє, що графік чергування гелікоптерів розроблятимуть на місяць наперед, тому із власниками та їхніми приватними планами, не буде жодних проблем:

"Все одно ми наймаємо, просто яка форма власності - немає значення. Графік погоджується на ту чи іншу добу за місяць перед. Позитив - є система взаємозаміни. Перший вертоліт - мій, він вже готується, 355-й Єврокоптер, такі моделі дуже часто використовує ФБР, бо він працює і в умовах міста в Америці. Він на 6 пасажирських місць, і туди за 3 хвилини ставиться дві ноші".

Водночас, Володимир Антонець, колишній заступник міністра з надзвичайних ситуацій також називає такий задум фантастикою.

Він каже, що більшість приватних вертольотів просто не пристосовані для рятувальних операцій:

"Для рятування людей вони ніяк не зможуть використовуватись, у них немає нічого, у цих вертольотів. Це невеликий гелікоптер, легкий, який має салонний варіант - два-три крісла, столик і все, більш нічого немає. Ніякі рятувальні операції з ними проводити не можна, можна лише розвідку. Хто дасть з власників переобладнати свій вертоліт? Це треба крісла демонтувати, поставити спеціальний пристрій, щоб можна було спустити туди трос і рятувальника, підняти одного чи двох людей".

Міністерство надзвичайних ситуацій планує задіяти нову службу порятунку "Українські ангели" вже за тиждень. Пілотний проект стартуватиме у Чернігівській області. Наступні операції з порятунку планують у Києві, Дніпропетровську та Львові.