Автопробігом - проти олігархів

Всеукраїнський автопробіг "Відбери в олігархів Україну, поверни її громадянам" розпочався у двох крайніх точках України: зі Львова та Луганська в напрямку до Києва вийшли дві колони автомашин.

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Акції проти урядової політики щодо малого бізнесу проходять в українських містах від осені минулого року

25 березня вони повинні зустрітися в центрі Києва. На цей день вони запланували мітинг з вимогами відставки уряду Миколи Азарова. На думку учасників акції, його дії неефективні і непрофесійні.

Автопробіг організували представники малого і середнього бізнесу. Головним чином, це ті, хто має стосунок до автотранспорту. Багато хто з учасників підтримували акції підприємців у Києві восени минулого року.

Мету акції протесту Бі-Бі-Сі пояснив один з її організаторів Павло Жовніренко:

"Фактично, вся політика в Україні - в першу чергу, податкова, і не тільки податкова - це політика олігархів: зробити преференції собі, тим підприємствам, що зареєстровані в офшорах, і максимально видоїти гроші з малого і середнього бізнесу".

Голова Асоціації вільних профспілок автотранспортників України Андрій Корчинський в інтерв'ю журналістам розказав, як буде організовано акцію:

"У містах руху колон передбачено проведення мітингів, семінарів, круглих столів, збір підписів під спільними вимогами - відставки уряду, який здійснює непрофесійні та неефективні реформи".