Британія обмежить наплив іммігрантів

Копирайт изображения pa
Image caption Девід Камерон обіцяє боротися з імміграцією понад норму

Британський прем’єр-міністр Девід Камерон прагне зменшити наплив іммігрантів у Британію до "рівня 1980-их" років.

Проте у промові, запланованій на четвер, пан Камерон має запевнити, що "Британія залишатиметься відкритою для найкращих і найталановитіших людей з цілого світу".

Він вважає, що уряд Британії має реалістичний та ефективний план запобігання надлишковій імміграції.

Опозиційна партія лейбористів заявила, що консерватори не справляються з проблемою імміграції.

Британський уряд прагне скоротити притік іноземців з-поза меж Євросоюзу до рівня кількох десятків тисяч на рік, а не двохсот тисяч, як зараз.

З квоти буде зроблено винятки для іноземних бізнесменів, які заробляють у Британії понад 150 тисяч фунтів щорічно. Перевагу ж надаватимуть науковцям у тих галузях, де британська індустрія відчуває нестачу.

Девід Камерон заявив, що уряд обмежить діяльність у Британії "фальшивих коледжів, які дають фіктивну освіту та дипломи для отримання фіктивних віз".

Уряд обіцяє розпочати "відверту дискусію" не про користь імміграції до Британії, але й наслідки напливу іноземних робітників на британську соціальну сферу, громади та суспільство.

Міністр опозиційного тіньового кабінету лейбористів Іветт Купер звинуватила прем’єр-міністра Камерона у нещирості намірів і невідповідності дій заявам. Вона вказала, що Девід Камерон обіцяв після приходу до влади, що створить Прикордонну поліцію та запровадить обмеження на імміграцію: "Натомість, обмеження стосуються лише 20% іммігрантів з поза ЄС, а 5000 працівників служби прикордонного контролю були звільнені з роботи".

Новини на цю ж тему