Ярмак: працювати на городі зараз збитково

Прем'єр-міністр Микола Азаров поставив перед місцевою владою завдання – знайти ресурси для забезпечення городян овочами та фруктами.

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Попри заклики Миколи Азарова експерти не радять цьогоріч захоплюватися городництвом

Він закликав будувати плодоовочеві бази, забезпечувати транспортне сполучення та робити місцеві інвестиційні проекти, щоб овочів та фруктів було більше і вони були дешевшими.

Пан Азаров також закликав українців самим подбати про себе: "Чому підзабуті традиційні українські цінності: не треба скиглити, треба брати лопату і годувати свою сім’ю".

Але чи насправді працювати самому на городі – ефективно? Андрій Ярмак, керівник проекту "АПК-Інформ: овочі і фрукти", сказав в інтерв’ю Бі-Бі-Сі, що це не так.

За розрахунками "АПК-Інформ" вже восени овочі та фрукти в Україні значно подешевшають, зараз, каже експерт, вони дорогі через погану погоду торік.

Андрій Ярмак: "Заява про те, щоб братись за лопати і вирощувати самостійно овочі, дійсно, є, можливо, популістською, а, можливо, просто зумовлена тим, що він не розуміє суті цієї справи. У нас дуже непогано розвивається професійне виробництво плодоовочевої продукції в поточному сезоні, тобто, в тому, що почнеться з липня".

За словами пана Ярмака цієї осені, експерти прогнозують проблеми з реалізацією овочевої продукції.

Андрій Ярмак: "Ми прогнозуємо дуже суттєве перевиробництво, тобто, надлишок продукції на ринку. І ціни будуть надзвичайно низькими. Вони десь в середньому будуть в 4-5 разів нижчими, ніж зараз".

Саме тому експерт каже, що нині краще не займатися городництвом, бо це може стати збитковим.

Андрій Ярмак: "Вони не повернуть навіть гроші за насіння, тому що буде надлишок продукції, ціни будуть надзвичайно низькими. Перераховуючи ті тенденції, які є на сьогодні, в наступному сезоні ціни на традиційні овочі в середньому будуть в 4 рази нижчими, ніж в цьому сезоні".

Прибутків, за словами пана Ярмака, не отримають не лише ті, хто вирощуватиме овочі на присадибних ділянках, але й ті, хто займається сільським господарством професійно і мають значно нижчу собівартість виробництва.