"Бензинова криза" суне в Україну з Росії?

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Україні потрібна диверсифікація постачання

Росія на місяць зупиняє експорт бензину – такого рішення дійшли на спільному засіданні представники російського уряду та нафтопереробної промисловості по тому, як у низці регіонів Росії виник дефіцит пального.

Поки у Росії шукають причини цього незвичного явища для країни, що є одним із найбільших експортерів енергоносіїв у світі, в Україні оглядачі сподіваються, що ця ситуація змусить український уряд оцінити переваги незалежності від одного постачальника нафти і газу до країни.

"У нас сьогодні просто аншлаг – по 150-200 літрів заливають. Попривозили ці каністри – не знаю, де їх повідкопували – я їх вже років 10 не бачив," - так власник однієї із АЗС у Росії емоційно розповідає, як автомобілісти-панікери намагаються заправитися пальним, купуючи його стільки, скільки їм продадуть, а не стільки, скільки треба.

Копирайт изображения BBC World Service
Image caption У Росії проблеми з бензином

Дефіцит бензину і довжелезні черги на заправках виглядають дещо не до місця у Росії, яка є другим у світі експортером нафти після Саудівської Аравії. Версій про причини цього явища кілька. Оглядачі вважають, що за умов, коли ціни на нафту швидко зростають на світових ринках, заяву російського прем’єра Владімра Путіна про потребу знизити ціни на пальне російські нафтотрейдери сприйняли як сигнал до посиленого експорту.

Як і в Україні, яка, утім, на відміну від Росії, не експортує, а імпортує паливо, ситуацію погіршили паніка серед автомобілістів, яка почала швидко перекидатися із одного російського регіону до іншого, а також цілком планові ремонти на кількох НПЗ, які в умовах дефіциту не змогли пройти непоміченими.

Згодом, як і в Україні, яка досить регулярно потерпає від "бензинових криз", російські контролюючі органи – Федеральний антимонопольний комітет та Генеральна прокуратура - висунули свою версію – про "картельну змову" виробників нафтопродуктів. Як заявила представниця російської Генпрокуратури Марина Гридньова, якщо факти змови на паливному ринку підтвердяться, відповідальні за неї будуть покарані:

"Якщо під час перевірки будуть викриті факти штучного завищення цін на пальне, ми застосуємо всі заходи для припинення таких правопорушень, і притягнемо всіх винних до відповіді".

Утім, представники російського нафтового бізнесу запевняють, що жодної змови не було, а у бензиновій кризи в Росії винні лише суто економічні чинники – каже голова Російського паливного союзу Євген Аркуша:

"У порівнянні із внутрішнім ринком, експорт став дуже ефективним. Ціни трималися у приказному порядку, але бізнес є бізнес, і тому експортні потоки дуже різко зросли".

Саме призупинити експорт нафтопродуктів і домовилися після кількох раундів переговорів російське міністерство енергетики та російські нафтові компанії. Поки що йдеться про добровільне утримання від експорту на місяць. За цей час – впродовж травня – російський уряд розраховує наситити внутрішній ринок, не застосовуючи "ручного керування", обмеження та державного регулювання цін чи якихось інших неринкових методів. Якщо ж добровільні методи не спрацюють, то, як заявив заступник міністра енергетики Росії Сергій Кудряшов, російський уряд знайде "інші важелі". Російські оглядачі також припускають, що йтиметься про регулювання експорту за допомогою митних тарифів. Пан Кудряшов також заявив, що російський уряд спробує задіяти у врегулюванні бензинової кризи незалежних постачальників, які раніше були "посунуті" з ринку нафтопродуктів через зміни у регулюванні біржової торгівлі:

"Найперше завдання – навчити незалежних трейдерів працювати на електронних майданчиках. А друге завдання для нас, аби ті компанії, що здійснюють левову частку поставок до того чи іншого регіону, повністю задовольнили попит".

Об’єктивних причин для того, аби ситуація на російському ринку пального та рішення про призупинення експорту російських нафтопродуктів суттєво вплинула на український ринок наразі немає – вважає виконавчий директор аналітичного центру DIXI Group Антон Антоненко, якщо, звісно, відкинути такий фактор, як штучно спровокована паніка. Водночас, як каже експерт, ця ситуація – ще один шанс для України замислитися як над диверсифікацією джерел постачання енергоносіїв, так і переконатися у цінності того, щоб ринок не було монополізовано лише компаніями із тою чи іншою "пропискою":

"Споживачі, власне кажучи, стали заручниками ситуації в Росії, чим би вона не була спричинена, і ця ситуація, яку спровокувала Росія, має змусити український чиновників і український ринок загалом замислитися над шляхами диверсифікації. Перш за все, ми можемо пригадати те, що зовсім нещодавно український уряд дуже посварився із нафтопереробниками-західним компаніями, які підвищили ціну на нафту. Це може означати, що уряд буде відігравати цю ситуацію трошечки назад, і в результаті, ми, я думаю, можемо розраховувати на трошечки конструктивнішу позицію уряду щодо західних компаній. А по-друге, ми ще можемо знову подивитися у бік азербайджанської нафти, яка є дуже перспективним ресурсом саме для України".

За збігом обставин, рішення Росії про призупинення експорту нафтопродуктів збіглося у часі із візитом українського президента Віктора Януковича до Азербайджану, де він одразу ж заявив про гарні перспективи Євразійського нафтотранспортного коридору, який Росія завжди розглядала, як проект, конкурентний її інтересам.

Новини на цю ж тему