Командувач ЧФ Росії: курс правильний

Інших варіантів, окрім як зміцнення співробітництва між українськими та російськими військовими моряками, немає - вважає командувач російського Чорноморського флоту віце-адмірал Владімір Корольов.

Image caption Поки у Києві та Львові сперечалился, під яким прапором святкувати День Перемоги, у Севастополі моряки україінського та російського флотів пройшли кожен під своїм прапором.

Обидва флоти знаходяться на правильному шляху – шляху єднання. Таку заяву віце-адмірал зробив, відповідаючи на запитання Бі-Бі-Сі, як надалі розвиватимуться підписані рік тому Харківські угоди про пролонгацію перебування ЧФ в Україні.

"Я думаю, що та єдність, яку сьогодні показали моряки Чорноморського флоту Росії та Військово-Морських Сил України – вона ще раз продемонструвала, що ми знаходимося на правильному шляху. І інших варіантів немає", - сказав Владімір Корольов.

Російський командувач також наголосив, що вважає "глибоко символічним" спільний парад у Севастополі моряків Росії та України.

"Я ще раз підкреслюю, що сьогодні моряки обох флотів йшли в єдиному строю. Це – глибоко символічно. Бо саме 9 травня 1944 року наші діди та прадіди взяли Севастополь," - додав російський віце-адмірал.

Севастополь - єдине місто в Україні, де на День Перемоги відбувся парад із залученням військової техніки.