Україна - четверта. На Євробаченні.

Переможці Євробачення 2011 Копирайт изображения Reuters
Image caption Дует із Азербайджану виграв конкурс Євробачення

Перемогу на Євробаченні 2011 здобув дует із Азербайджану Нігяр Джамал та Ельдара Гасимова із піснею Running Scared.

Ця країна перемагає вперше за 56-річну історію пісенного міжнародного конкурсу. Наступне Євробачення 2012 пройде у Баку.

Азербайджанська пара отримала 226 очок в ході голосування. Максимальну кількість балів їм дали Росія, Туреччина та Мальта.

Інші лідери

Друге місце на Євробаченні 2011 посів співак із Італії, яка цього року вперше виступала на конкурсі після 13-річної перерви.

На третій сходинці виконавець зі Швеції.

Українка Міка Ньютон посіла четверте місце. Найбільшу кількість балів вона отримала від Вірменії, Словаччини та Азербайджану. По 10 балів дали Росія, Грузія та Білорусь, по 8 - Болгарія та Молдова.

Копирайт изображения Getty
Image caption Міка Ньютон, попри прогнози експертів, потрапила у четверку найкращих на Євробаченні.

Українська співачка виступала у супроводі пісочної анімації Ксенії Симонової, яка прославилася після конкурсу "Україна має талант".

Оглядачі припускають, що частково через це Міка Ньютон могла потрапити у лідери Євробачення, оскільки пані Симонова вже деякий час успішно виступає зі своїми шоу у Європі.

Раніше участь Міки Ньютон у Євробаченні викликала суперечки в Україні. Громадськість скритикувала вибір Першого Національного каналу - відбірковий конкурс було названо нечесним.

Міка серед найкраших

Міка Ньютон здобула один із найкращих результатів для України на Євробаченні після Руслани Лижичко, Ані Лорак та Вєрки Сердючки.

Руслана виграла Євробачення у 2004 році. Вєрка Сердючка у 2007 та Ані Лорак у 2008 були другими.