Дружина Луценка: він майже не встає з ліжка

Дружина екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка каже, що його стан погіршився.

Копирайт изображения Reuters (audio)
Image caption Ірина Луценко каже, що її чоловік схуд на 21 кілограм

Ірина Луценко, яка за повідомленнями українських ЗМІ відвідала його у неділю в лікарні швидкої допомоги, заявила, що Юрій Луценко втратив у вазі 21 кг, і знову з’явився запах ацетону.

"Юра піднімається з ліжка лише у разі крайньої потреби", - каже дружина екc-міністра МВФ.

Юрій Луценко оголосив про початок голодування наприкінці квітня на знак протесту проти незаконного, як він вважає, утримання його під вартою.

Його звинувачують за трьома кримінальними справами щодо зловживання службовим становищем.

Тиждень тому його доправили до міської лікарні швидкої допомоги і поставили діагноз. Заступник генпрокурора Анатолій Мельник, який відвідав тоді екс-міністра, заявив, що стан Луценка задовільно-стабільний.

Водночас дружина пана Луценка каже, що стан здоров'я її чоловіка погіршується з кожним днем:

"Якщо ще вчора він спокійно говорив, хоча й хриплим голосом, то сьогодні я його вже ледь чула. Йому важко говорити, я вже не кажу про перегляд телевізора чи читання книжок. Його організм повністю виснажений і змучений", - наголосила Ірина Луценко.

Ірина Луценко також додала, що фото її чоловіка вмить би розвіяло всі коментарі прокуратури про стабільний стан здоров’я Юрія Луценка:

"Чому вони бояться показати його всім? Він зараз – це доказ злочину, який чинить влада проти нього!", - заявила дружина екс-міністра.

Сам екс-міністр внутрішніх справ твердить, що влада зводить з ним рахунки, залишаючи його під вартою.

Новини на цю ж тему