Жахливе вбивство на Канарських островах

Поліція відразу схопила вбивцю Копирайт изображения PA
Image caption Нападник вбив жінку серед білого дня на одному з популярних курортів Іспанії

Болгарина Деяна Деянова, якого звинувачують у нападі і обезголовленні британської жінки у магазині на острові Тенеріфе, ув'язнено.

У супроводжувальній до рішення суду записці вказано, що він не має права на звільнення під заставу.

28-річний Деян Деянов напав з ножем на 60-річну Дженніфер Міллз-Вестлі, коли вона вибирала сувеніри у магазині.

Свідки говорять, що чоловік напав на жінку просто у крамниці і не сказав їй жодного слова.

"Чоловік увійшов до крамниці, відрізав голову жінці, взяв її в руки і пішов", - розповідає свідок. Охоронцю вдалося його зупинити і повалити на землю.

Копирайт изображения PA
Image caption Дженніфер Міллз-Вестлі вже була на пенсії і любила відпочивати на Канарських островах

Британські мас-медіа пишуть, що раніше Деян Деянов прийшов до крамниці і спитав, чи є там великий ніж. Коли його запитали, навіщо він йому, чоловік відповів, що хоче когось вбити.

"Всі в шоці. Це дуже безпечна місцевість. Тут можна всюди ходити і вдень, і вночі. Те, що сталося - ненормально", - твердить Домініка Фернандез з Міністерства внутрішніх справ.

Вона розповідає, що Деяна Денянова знали місцеві і вважали його психічно хворим. Він часто ходив вулицями острова Тенеріфе і говорив сам із собою. Він також часто казав перехожим, що він - Бог, і має когось покарати.

Раніше він теж агресивно себе поводив і після кількох таких випадків лікувався в одній із місцевих психіатричних лікарень, але в лютому цього року його звідти виписали.