ДНК Стросс-Кана знайшли на одязі покоївки

Домінік Стросс-Кан
Image caption Домінік Стросс-Кан випущений під заставу в $1 млн - і під домашній арешт

Зразки ДНК, виявлені на одязі покоївки нью-йоркського готелю "Софітель", відповідають ДНК колишнього голови МВФ Домініка Стросс-Кана, якого звинувачено в сексуальних домаганнях, - повідомили американські ЗМІ.

Непідтверджені повідомлення цитують джерела, близькі до розслідування інциденту, що поклав край кар'єрі Стросс-Кана на чолі МВФ і перекреслив його надії змагатися за посаду наступного президента Франції.

Слідчі зараз аналізують зразки ДНК з готельного номера, де, як твердить покоївка, стався напад.

Домінік Стросс-Кан відкидає висунуті йому звинувачення. Минулого тижня він склав обов'язки голови Міжнародного валютного фонду, щоб, за його словами, очистити своє ім'я.

Стросс-Кана утримують під домашнім арештом у Нью-Йорку по тому, як суддя вирішив звільнити його під заставу в мільйон доларів.

Повідомлення про ДНК Стросс-Кана поширилися після експертизи робочого одягу 32-річної готельної покоївки, яка заявила про спробу зґвалтування в готелі "Софітель" 14 травня.

Поліція і речники суду відмовилися підтвердити повідомлення, які поширили агентство Associated Press і новинна служба телеканалу ABC, серед інших.

Нові експертизи

Згідно з повідомленнями, слідчі зараз аналізують ДНК, виявлені в готельному номері Стросс-Кана - на килимі та гладких поверхнях.

Домініку Стросс-Кану висунуто 7 окремих звинувачень: 4 кримінальні, як от два звинувачення в сексуальному насиллі, звинувачення в спробі зґвалтування і звинувачення в сексуальному домаганні; і три звинувачення в правопорушеннях, зокрема, в незаконному позбавленні волі. Покоївка, іммігрантка з Гвінеї, стверджує, що Домінік Стросс-Кан накинувся на неї, коли вона зайшла прибрати в його кімнаті.

Згідно з прогнозами, адвокати Стросс-Кана наполягатимуть на тому, що статеві стосунки між їхнім клієнтом і покоївкою мали місце, але без жодного примусу.

"Експертиза, на наше переконання, не доведе факту примусу", - зазначив адвокат Стросс-Кана Бенджамін Брафман.

62-річний Стросс-Кан постане перед судом 6 червня, щоб офіційно відповісти на висунуті йому звинувачення.