Збитки від пожежі в Удмуртії оцінили у $36 млн.

Вибухи в Удмуртії
Image caption Пожежа на складах розпочалася у ніч проти минулої п'ятниці

За останніми даними внаслідок пожежі та вибухів на воєнному арсеналі у російській Удмуртії постраждали близько ста людей.

На відновлення житла у постраждалих населених пунктах знадобиться до мільярда російських рублів, це більш ніж 36 мільйонів доларів США.

За даними російського міністерства з надзвичайних ситуацій пожежу на складах загасили, а на навколишніх територіях скасували режим надзвичайної ситуації.

Співробітники міністерства оборони Федерації продовжують обходити постраждалі райони та уточнювати збитки. Прилеглі території також вивчають сапери.

Дехто з місцевих мешканців жаліються ЗМІ, що їхні будинки "непридатні для проживання", тоді як влада наполягає на тому, що руйнування унаслідок пожеж не дуже масштабні.

Загоряння на одному зі складів 102-го арсеналу Центрального воєнного округу сталося минулого четверга. Склади розташовані біля селища Пугачово в Удмуртії.

Пожежа спричинила детонацію боєприпасів. З околиць евакуювали майже 30 тисяч людей. Подробиці тут.

Існує низка версій, що саме могло спричинити пожежу. За однією з них вибух стався під час завантажувально-розвантажувальних робіт, за іншою – був спричинений коротким замиканням.