Apple запустив новий сервіс iCloud

Компанія Apple активізувала суперництво зі своїми конкурентами Google, Amazon і Microsoft, запропонувавши своїм користувачам новий продукт iCloud.

Копирайт изображения AFP
Image caption Стів Джобс презентує новий сервіс iCloud

Сервіс iCloud дає можливість користувачам синхронізовувати, зберігати й слухати музику з їхньої бібліотеки iTunes з будь-якого пристрою Apple, під'єднаного до інтернету.

Цей безкоштовний сервіс також дозволить споживачам мати доступ до восьми інших ключових додатків, серед яких фотоальбом, документи, книжки, контакти, календар і поштова система.

Засновник Apple Стів Джобс спеціально повернувся з лікарняної відпустки, аби презентувати новий сервіс, який вже отримав назву "хмарового".

Він сказав, що iCloud необхідний, оскільки ми живемо в еру пост-персональних комп’ютерів.

За його словами, сучасна необхідність синхронізувати усі пристрої зводить людей з розуму:

"Раніше, наприклад, я купляв за допомогою iPhone яку-нубудь пісню, але щоб її прослухати на iPad, слід було підключати телефон до комп’ютера і вже звідти завантажувати трек на планшетний ПК".

"Ми хочемо понизити персональний комп'ютер до просто ще одного пристрою, такого як iPhone, iPad, iPod Touch, і ми хочемо посунути центр вашого цифрового життя на хмару", - сказав голова і засновник Apple.

Оглядачі цифрової індустрії кажуть, що поява нового сервісу Apple – постріл у бік численних конкурентів компанії.

"Apple зайшов на територію усіх - Google, Amazon, Microsoft", - сказав Бі-Бі-Сі Лайнс Уланофф, головний редактор спеціалізованого видання PCMag.com.