Заяву Стросс-Кана не пустили в ефір

Електронні медіа, які висвітлюють судовий розгляд справи Домініка Стросс-Кана - один з найрезонансніших випадків останніх років - не записали його заяву, де він відкидав звинувачення.

Копирайт изображения AP
Image caption Розгляд справи Стросс-ана в суді під підвищеною увагою преси

Його перші слова, публічно виголошені після арешту через підозри в сексуальному домаганні, не зняли на відео, оскільки єдина дозволена в суді камера не була рухомою.

Французькі журналісти повідомили з місця події, що оператор не отримав дозволу на зйомку. Камера, натомість, записала той момент, коли Домінік Стросс-Кан відповідав на запитання судді, чи усвідомлює обвинувачений наслідки непояви в суді наступного разу.

Колишній голова Міжнародного валютного фонду просто сказав "так", заплющивши очі і кивнувши головою.

Газета The New York Times зауважила, що кілька провідних французьких каналів показали в прямому ефірі ту частину засідання, де Домінікові Стросс-Кану виголошували обвинувачення.

Його поява в Манхеттенському суді супроводжувалася великим скупченням преси та численних нью-йоркських покоївок у робочому вбранні, які обсвистували обвинуваченого і вигукували "Ганьба!".

Посилена гласність щодо арешту екс-голови МВФ, включно із появою перед камерами у наручниках та телевізійному висвітленні суду, викликала обурення у деяких колах французького суспільства.

Новини на цю ж тему