Конгресмен Вінер після скандалу з фото лікуватиметься

Голова Національного комітету Демократичної партії США Дербі Вассерман-Шульц назвала поведінку конгресмена від демократів Ентоні Вінера "брудною" і закликала його піти у відставку.

Копирайт изображения getty images
Image caption Мітинг за відставку Уінера у Нью-Йорку

Ентоні Вінер розсилав молодим жінкам через Твіттер фото із зображеннями інтимних частин свого тіла. До останнього часу він заперечував такі дії, але минулого тижня публічно зізнався у цьому і вибачився перед своєю сім’єю за завданий біль, водночас сказавши, що не мав фізичних стосунків з цими жінками.

Нині після слів голови Демократичної партії автор пікантних фото заявив, що має намір пройти курс лікування, хоча і не пояснив, від чого. Тільки сказавши, що намагатиметься стати "гарним чоловіком і здоровішою людиною".

Тим часом лідер демократичної меншості у Палаті представників Ненсі Пелосі сказала, що конгресмену дійсно потрібна допомога, і закликала пана Вінера "шукати цю допомогу, але вже не як член конгресу".

Ще раніше пан Вінер переконував, що використовував власну домашню комп’ютерну систему і особистий смартфон, а не апаратуру, яку оплачують платники податків.

Але це не захистило його від різкої критики з боку колег-конгресменів.

Експерти переконані, що нинішній скандал стане на заваді Ентоні Вінеру під час виборів мера Нью-Йорка, які мають відбутися 2013 року.