П'яна Емі Вайнхауз зірвала концерти

Емі Вайнхауз скасовує частину свого європейського турне по тому, як її засвистали за появу надто п'яною на концерті в столиці Сербії Белграді.

Image caption Турне має відзначити нову сторінку в житті Емі після лікування від алкоголізму

Концерти Емі Вайнхауз у Стамбулі і в Афінах, заплановані на цей тиждень, скасовані.

Речник співачки передав вибачення її шанувальникам, але пані Вайнхауз "відчуває, що так буде краще". Турне відновиться 8 липня у іспанському місті Більбао.

Вже деякий час 27-річна англійська виконавиця намагається побороти алкогольну залежність, раніше вона також мала проблеми із наркотиками.

45 євро за "бурмотіння"

Концерт у Белграді відкривав тур. За словами кореспондента Бі-Бі-Сі Марка Лоуена, протягом 90 хвилин співачка бурмотіла свої партії у піснях:

"Вона проспівала кілька напружених нот, поки не почала спотикатися по сцені і в якийсь момент кинула свій мікрофон на підлогу".

За таку поведінку публіка засвистала співачку. Марк Лоуен каже, що гнів людей зрозумілий, оскільки багато з них заплатили до 45 євро за концерт, а зарплати в Сербії серед найнижчих у Європі.

Емі Вайнхауз, яка свого часу отримала престижну музичну нагороду Греммі, щойно завершила курс реабілітації після алкогольної залежності у Лондоні і отримала жорсткі інструкції не пити спиртного.

Персоналу готелів, де вона має зупинятися під час свого європейського турне, наказали прибирати алкогольні напої із номерів співачки.