Джоан Роулінґ презентує новий проект в інтернеті

Лічені години лишилися до презентації нового доробку письменниці Джоан Роулінґ, авторки надзвичайно популярної серії про пригоди Гаррі Поттера.

Копирайт изображения Getty
Image caption Актори, які зіграли головні ролі в екранізації книг Джоан Роулінґ, стали справжніми зірками

У четвер о 13-ій годині за Києвом розпочне роботу новий вебсайт, контент якого британська письменниця тримає у секреті. Попередню версію бачили лише кілька найпалкіших та найвідданіших прихильників "Поттеріани", які заприсяглися не розголошувати деталі. Один із них лише розповів, що це буде "карколомно".

Поки що лінк веде лише до напису: "Сови збираються… Незабаром дізнаєтесь, чому". Сови – неодмінні супутники чарівників у книгах Джоан Роулінґ.

Прогнозують, що цей новий проект остаточно припинить спекуляції фанатів про те, чи буде продовження історії про хлопчика-чарівника.

Остання книга з серії вийшла у 2007 і називалася "Гаррі Поттер і смертельні реліквії". І видавець пані Роулінґ запевнив, що продовження серії не буде.

Серія із 7-ми книг про Гаррі Поттера вийшла накладом у більш ніж 400 мільйонів копій в усьому світі. А якщо врахувати ще й екранізацію, яка продовжує збирати повні зали, то можна стверджувати, що історія про Гаррі Поттера зробила пані Роулінґ однією з найбагатших письменниць у світі.

Серед основних версій, чому може бути присвячений новий вебсайт, такі: соціальна мережа для прихильників Гаррі Поттера, онлайн гра або ж презентація романів у вигляді електронних книг.

Презентація сайту відбудеться за кілька тижнів до виходу на екрани нової стрічки про Гаррі Поттера. Це буде друга частина останньої, сьомої, книги.

Новини на цю ж тему