В Афганістані від вибуху загинули десятки людей

вибухи в Афганістані Копирайт изображения AP
Image caption Смертельні вибухи в Афганістані відбуваються часто

Щонайменше 60 людей загинуло в шпиталі провінції Логар в Афганістані внаслідок вибуху замінованого автомобіля, повідомляють офіційні джерела з району події.

Десятки людей отримали поранення. Деякі з них зараз у дуже важкому стані. Більшість постраждалих цивільні.

Це одна з численних атак озброєних угруповань на цивільний персонал та військових іноземних контингентів.

Речник Талібану відкинув звинувачення, які були озвучені офіційними представниками Афганістану, заявивши, що напади на публічні місця Талібан не здійснює. Речник також додав, що вибух був влаштований тим, «хто це планував».

Представник провінції Дін Мохаммад Дарвіш сказав, що кількість жертв може зрости з огляду на те, що деяких людей було завалено уламками.

Рятувальники намагаються витягти тих, хто опинився в пастці.

Дін Мохаммад Дарвіш наголосив, що цього дня для отримання планової медичної допомоги до клініки прийшло багато людей. За словами урядовця, серед відвідувачів було чимало жінок та дітей.

Кореспондент Бі-Бі-Сі в Кабулі Білал Сарварі каже, що центральна влада слабо контролює район Азра неподалік пакистанського кордону, а представники озброєних угруповань і перемитники навпаки тут мають тут міцні позиції.

Інцидент в цьому районі стався наступного дня після того, як прогримів вибух в північній провінції Кундуз. Там загинуло 10 і було поранено 24 людини.

В середу президент США Барак Обама оголосив про початок поступового виведення військ з Афганістану.