Хакери Lulz Security "кидають" роботу

Хакерське угруповання Lulz Security Копирайт изображения AP
Image caption Хакерське угруповання Lulz Security розпускається

Угруповання комп'ютерних хакерів, відоме, як Lulz Security, каже, що воно розпускається і припиняє свою діяльність. Про розпуск хакери заявили на своїй сторінці в мікроблозі Twitter після нападу на вебсайти таких офіційних установ, як Сенат США і ЦРУ. За останні два місяці угруповання також зламало безпеку кількох вебсайтів компаній, в тому числі і Sony.

Агенція Рейтер цитує слова із метафоричної заяви угруповання, яке твердить, що його "запланований 50-денний круїз завершився і воно має відплисти вдалечінь".

За повідомленнями ЗМІ, Lulz Security - хакерське угруповання, яке стало відоме після серії атак на сайти великих компаній, таких, як Sony і Nintendo. Воно, за неофіційною класифікацією, відноситься до так званих "сірих" хакерів. Тобто тих, які ламають сайти або тимчасово виводять їх з ладу, аби показати власникам, що їх апарати є в небезпеці, або помститися.

У квітні хакери з Lulz Sеcurity взяли на себе відповідальність за злом гральної мережі компанії Sony і викраденні особистих даних з 77 мільйонів облікових записів.

Ця операція вважалася найзначнішою за всю історію інтернету і призвело до закриття гральної мережі і інших сервісів більш як на місяць.

Нещодавно хакери з угруповання знову атакували Sony. Повідомлялося, що їм вдалося отримати більш як мільйон паролей та іншу особисту інформацію користувачів.

Окрім того, це ж угруповання взяло на себе відповідальність за злом сайту американської громадської радіомовної корпорації PBS.

Як стверджують ЗМІ, правоохоронним органам не вдалося ефективно протидіяти діяльності Lulz Sеcurity.

Новини на цю ж тему