Ті, кому за 50, заполонили Фейсбук

Копирайт изображения Reuters

Серед людей, яким понад 50 років, популярність соціальної мережі Фейсбук у Британії зростає швидше, ніж серед інших вікових груп. Такі дані оприлюднила маркетингова компанія Nielsen.

Якщо число користувачів Фейсбуком впродовж 2009-2011 рр. виросло на 41%, то кількість користувачів старшого покоління збільшилася на 84%.

Така сама тенденція і з іншою соціальною мережею - Twitter, хоча, на відміну від Фейсбуку, молодь з часом відішла від того сайту.

Результати статистики компанії Nielsen суперечать дослідженням, оприлюдненим на початку цього місяця, які свідчили про те, що популярність соціальної мережі Фейсбук падає у Сполучених Штатах та Великій Британії.

Останнє дослідження було проведене на замовлення британської компанії, яка досліджує Інтернет, і фінансується за рахунок рекламодавців та медіа-агенцій.

Її оцінки базуються на дослідженні поведінки групи користувачів, як на роботі, так і вдома.

За даними дослідження, впродовж травня Фейсбук у Британії відвідали 26,8 млн людей - більше, ніж MSN, Windows Live та Bing.

У Британії лише Google популярніший, ніж Фейсбук.

Минулого місяця на Twitter зайшла рекордна кількість британських користувачів - 6,14 мільйонів, і число членів сайту виросло на 34%.

Кількість жінок, яким понад 65 років, збільшилася на Twitter на 96% за той самий період.

Соціальну мережу LinkedIn, яку використовують переважно для ділових контактів, у Британії у травні відвідали 3.59 млн користувачів, що на 57% більше, ніж у квітні.

Новини на цю ж тему