13 загиблих, доля трьох - невідома після пожежі на Рівненщині (фото)

Правоохоронні органи Рівненської області повідомили, що 13 осіб загинуло внаслідок пожежі у селі Біле Дубровицького району, доля ще трьох осіб - встановлюється.

Копирайт изображения mns.gov.ua
Image caption Пожежники гасили вогонь до самого ранку

Раніше повідомлялося про 16 загиблих, однак тепер медики та міліція кажуть, що напевне можуть говорити про 13 загиблих, тіла яких були виявлялені на місці пожежі у районному центрі соціального обслуговування населення.

11 людей вдалося врятувати. Всі вони госпіталізовані в Дубровицьку центральну районну лікарню із діагнозом отруєння продуктами горіння. Здоров’я десятьох із них не викликає занепокоєння місцевих медиків. Ще один пенсіонер перебуває у реанімації. Його стан медики оцінюють як середньої важкості.

Копирайт изображения mns.gov.ua
Image caption Це те, що зилишилося від будинку для літніх людей

Пожежа сталася у ніч на 10 липня. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем. Однак слідство на місці трагедії триває.

Як передає кореспондент Бі-Бі-Сі у Ріівненській області, погасити вогонь не вдавалося протягом усієї ночі, лише близько 5.30 ранку вогонь загасили. Практично вся одноповерхова будівля згоріла.

На час прибуття рятувальників вогнем було повністю охоплено дерев’яну частину будівлі, де знаходилися спальні людей похилого віку.

За попередніми даними, у центрі перебувало 27 осіб, в тому числі двоє – обслуговуючого персоналу.

Копирайт изображения mns.gov.ua
Image caption Навряд чи будинок для престарілих варто відбудовувати

На місці трагедії перебувають голова Рівненської обласної держадміністрації Василь Берташ, голова облради Юрій Кічатий та керівництво правоохоронних органів області.

Очікується приїзд спеціально створеної урядової комісії на чолі з віце-прем’єр-міністром України Сергієм Тігіпком.