Зняття Ан-24 паралізує Сибір, - експерт

Копирайт изображения Reuters

В Росії зі зняттям з експлуатації літаків Ан-24 настане "параліч авіаперевезень в Сибіру", - сказав в інтерв'ю "Бі-Бі-Сі" український авіаексперт Валерій Романенко.

Ваш пристрій не підтримує відтворення мультимедійних файлів

Слухати аудіо - версію.

Для України зняття Ан-24 з російських авіаліній не матиме економічних наслідків. "Ми ці літаки не ремонтуємо, їх ремонтують у Росії. Тому жодним чином економічно економічно це не відіб’ється на Україні", - сказав Валерій Романенко.

На зміну старим літакам прийдуть нові, які, за словами Романенка, є "стовідсотковою розробкою України". Йдеться про український АН-140 або, як сказав експерт, "китайську модифікацію того ж АН-24 під назвою МА-60". Можливо, на місцевих авіалініях Ан-24 замінить також франко-італійський АТR-42. Всі ці літаки мають місткість 50 пасажирів (у АН-24 – 52 пасажири).

За словами експерта, серійне виробництва АН-24 завершилось ще у 1979 році, але "це досить міцні, надійні машини, якщо їх правильно експлуатувати. Декілька років тому в Росії таких машин було десь 120".

В Україні таких літаків на авіалініях практично не залишилось, говорить Романенко, проте військові у нас використовують АН-24 і транспортний АН-26.

АН-24 продовжують використовувати в країнах Африки. "На лініях авіаперевезень Африки АН-24 може працювати ще 5-7 років, тому що загальний вік літаків – 40, максимально 45 років", - припускає український експерт.

Російський президент Дмітрій Медвєдєв заявив про те, що літаки АН-24 будуть зняті з експлуатації наступного року. В свою чергу, російське міністерство транспорту виставило умову, що для продовження використання цих літаків на авіалініях вони мають бути обладнані додатковими системами безпеки польотів.

Жорсткі вимоги до літака, що є радянською розробкою українського "КБ Антонова", була зумовлені катастрофою АН-24 в понеділок. Літак впав в ріку Об недалеко від Нижнєвартовська. На борту знаходилось 33 пасажири і 4 члени екіпажу. Пошуки загиблих тривають досі.