Браун звинувачує компанію Мердока у зв'язках з криміналом

Колишній прем'єр-міністр Британії Гордон Браун твердить, що компанія News International використовувала "відомих злочинців", аби отримати доступ до особистої інформації людей.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Звинувачень проти видань, що належать медіаімперії Руперта Мердока, стає усе більше

Він звинуватив компанію у використанні "зв'язків з кримінальним світом" для того, аби діставати матеріал для історій.

Гордон Браун також заявив, що видання Sunday Times, власником якого є News International, використовувало закулісні методи для доступу до особистих даних про нього, аби усунути його з посади міністра фінансів.

Йдеться про повідомлення, надруковане на першій сторінці "Sunday Times" про купівлю паном Брауном за "неймовірно низьку ціну" квартири, що належала британському медіамагнату Роберту Максвелу.

Гордон Браун заявив, що та стаття була неправдивою.

"Якщо навіть я, маючи захист, який має міністр фінансів чи прем'єр-міністр, настільки можу бути вражений нечесною тактикою, ... то що казати про звичайних громадян, .... таких, як сім'я Міллі Довлер," - заявив Гордон Браун.

News International каже, що розслідуватиме звинувачення пана Брауна і хоче побачити всю інформацію.

Ця компанія також проводить внутрішнє розслідування через скандал із прослуховуванням, через який минулого тижня було закрито її газету "News of the World".

Видання звинуватили у тому, що воно вдавалося до послуг приватного детектива, який прослуховував голосову пошту телефону вбитої школярки Міллі Довлер.

Новини на цю ж тему