У Росії хочуть звільнити ''пісяючого поліцейського''

Російська поліція встановила, що на скандальному відео, знятому камерами зовнішнього спостереження в одному з відділів внутрішніх справ Ленінградської області, фігурує заступник начальника райвідділу, полковник Андрєй Ісаков.

Копирайт изображения youtube.com
Image caption Відео користується неабиякою популярністю в інтернеті

Як повідомляє на своєму сайті Головне управління МВС Санкт-Петербурга і Ленінградської області, правоохоронці закінчили перевірку "за фактом розміщення в мережі інтернет відеосюжету негативного змісту" із зображенням співробітника поліції.

У повідомленні сказано про невідомого громадянина, який, "перебуваючи явно в неадекватному стані в коридорі будинку УМВС Росії Ломоносовського району Ленінградської області в трусах і шкарпетках, справляв природні потреби прямо поруч зі службовими кабінетами".

"При цьому в коментарі до відеосюжету було зазначено, що цим громадянином є виконуючий обов'язки заступника начальника вищевказаного райвідділу - начальника відділу кадрів полковник міліції А. Ісаков", - уточнює далі поліція.

Скандальний ролик з'явився на сайті YouTube 13 липня. Автор стверджував, що на ньому відображені "суворі трудові будні" одного з керівників відділу внутрішніх справ Ленінградської області.

На чорно-білому записі, зробленому за допомогою камери спостереження, видно, як людина, що хитається, виходить з кабінету і нетвердою ходою йде по коридору.

На наступних кадрах цей самий чоловік виходить з кабінету в одних плавках, і, очевидно, будучи неспроможним дістатися туалету, справляє потребу прямо на стіну біля кабінету. Через деякий час з інших дверей виходять люди, деякі з них в поліцейській формі, і про щось говорять, вказуючи на калюжу, що утворилася біля кабінету.

Петербурзьке управління МВС в ході перевірки підтвердило, що на ролику дійсно фігурує один з поліцейських офіцерів, і тепер його пропонують звільнити "за вчинення проступку, несумісного з вимогами до особистих і моральним якостей співробітника органів внутрішніх справ".

Не перший випадок

Як сказано на сайті ГУ МВС, полковник Ісаков вже подав заяву з проханням звільнити його за скороченням штату. Однак керівництво управління з таким варіантом розв'язання ситуації не погоджується і має намір просити про звільнення офіцера за службову невідповідність.

У поліції це пояснюють тим, що "розміщений в засобах масової інформації відеоролик викликав великий суспільний резонанс і завдав істотної шкоди іміджу органів внутрішніх справ".

Наразі його вже переглянули понад 130 тисяч разів. Він став одним з лідерів за кількістю переглядів в російськомовному сегменті інтернету.

Нещодавно аналогічна історія відбулася у Воронезькій області. На місцевому сайті з'явилося відео, на якому п'яний чоловік - озброєний і в поліцейській формі - справляє потребу біля автовокзалу, після чого сідає за кермо автомобіля.

Службова перевірка підтвердила справжність відеозапису і встановила головну дійову особу: ним виявився співробітник дорожньо-постової служби, якого в результаті звільнили.