Волзі інкримінують хабар на півмільйона

Голову Державної комісії з регулювання ринку фінансових послуг Василя Волгу підозрюють в отриманні 500 тисяч доларів хабара.

Копирайт изображения Unian

Вперше за часів президентства Віктора Януковича звинувачення пред'явлено чиновнику такого високого рангу, який не належить до опозиції і працює у структурах нинішньої виконавчої влади.

"Підозрюваний вимагав зазначену суму за скасування рішення Держфінпослуг про введення тимчасової адміністрації в одному з кредитних союзів. Крім того, у цій справі проходить ще три представники комісії", - заявив виконувач обов'язки генерального прокурора Ренат Кузьмін.

Звинувачення на адресу Василя Волги раніше лунали від голови наглядової ради кредитної спілки "Перше кредитне товариство" Андрія Азарова:

"У нас є документально підтверджена відео- та фотофіксація всього, що було в установі до введення тимчасової адміністрації Держфінпослуг в "Першому кредитному товаристві". Вони просто навмисно довели кредитний союз до банкрутства", - цитує Андрія Азарова ЛІГАБізнесІнформ.

Днями Василя Волгу затримала Генеральна прокуратура спільно з СБУ. Напередодні Печерський суд обрав запобіжний захід для Василя Волги - утримання під вартою на два місяці.

Хто наступний?

Тим часом газета "Сегодня" пише, що заарештувати можуть також керівника Держмитслужби Ігоря Калетника.

Копирайт изображения unian
Image caption Леоніл Грач вважає, що комуністи більше не потрібні

"Після арешту глави Держфінпослуг Василя Волги, який був призначений за квотою КПУ, в політколах пішли чутки про те, що позиції комуністів ослабли, і наступною жертвою може стати керівник Держмитниці Ігор Калетник. У його відомстві тривають арешти", - йдеться в публікації.

Колишній член Компартії Леонід Грач вважає, що голоси комуністів у парламенті були необхідні при голосуванні за зміну складу уряду, зміни до Конституції. А голосування за пенсійну реформу, за його словами, продемонструвало, що ці 27 голосів більше не потрібні.

"Волзі давно натякали - уже кілька місяців тривають перевірки, арешти, Бродський висловлював до нього претензії. Але Волга не пішов. Ось йому і Симоненку доступно пояснили, що до чого", - зазначив Леонід Грач.

У той же час газета цитує комуністів, які вважають, що арешт Калетника, "який дав у бюджет країни плюс 20 мільярдів" не можливий.

"У планах влади немає санкцій проти Калетника", - сказало "Сегодня" також неназване джерело в керівництві Партії регіонів.