Чавес повернувся додому після хіміотерапії

Президент Венесуели Уго Чавес повернувся додому після семиденного лікування від раку на Кубі.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Уго Чавеса зустріли з військовими почестями на честь його повернення до Венесуели після лікування на Кубі

На відео, що транслювалося на державному телебаченні наживо, пан Чавес заявив, що після тижня хіміотерапії лікарі більше не знайшли злоякісних клітин в його організмі.

Оглядачі зауважують, що президент помітно схуд і в аеропорту виглядав стомленим. Хоча журналістам він сказав, що почувається краще і зараз перебуває у своїй найкращій формі, бо важить 86 кілограмів. Уго Чавес сказав, що раніше був "занадто товстим", бо важив більше 100 кілограмів.

"Протягом курсу лікування я не припиняв спостерігати за подіями у Венесуелі", - сказав Уго Чавес у відповідь на зауваження критиків щодо легальності правління країною з-за кордону.

Під час свого перебування на Кубі Уго Чавес регулярно поновлював свою сторінку на мікроблозі Твіттер, де писав про різні події у країні, зокрема, підтримував національну збірну під час Південноамериканського кубку з футболу. Венесуельська збірна програла Парагваю у півфіналі.

Уго Чавес розповів, що під час лікування на кубі до нього приїжджав колишній аргентинський футболіст Дієго Марадона, з яким вони обговорювали матч.

Американська газета "Wall Street Journal" пише, що Уго Чавес досі не уточнив, від якого типу раку він лікується. Відомо тільки, що у червні він переніс дві операції, під час однієї з них йому видалили злоякісну пухлину. Інша операція була пов'язана з лікуванням тазового абсцесу.

Новини на цю ж тему