Вказування калорій у меню сприяє здоровому харчуванню

Інформація про кількість калорій у кожній страві може заохочувати здорове харчування.

Image caption Фахівці говорять, що їжа у фаст-фудах стає дедалі калорійнішою

До такого висновку прийшли американські вчені після соціологічного опитування. Дослідники питали людей, чи змінився стиль їхнього харчування після 2008 року, коли у США з'явилася вимога для всіх закладів громадського харчування писати кількість калорій біля кожної страви.

Результати опитування показали, що одна людина із шести використовувала цю інформацію під час вибору страви.

Тепер вказувати кількість калорій будуть вимагати і від британських ресторанів, зокрема фаст-фудів. Так уряд планує промотувати здоровий спосіб харчування.

Водночас, за словами дослідників, в цілому ситуація зі споживанням висококалорійних продуктів харчування у США не змінилася. Люди, які уважно придивляються до інформації про поживність їжі, почали споживати менше калорій. Однак ті, хто не звертає увагу на ці цифри, почали їсти ще більше калорійної їжі.

Це пов'язано з тим, що деякі фаст-фуди збільшили свої порції або рекламували свої нові меню.

Дослідники твердять, що більший успіх від кампанії з інформування про кількість калорій у страві був би за умови спеціальних інформаційних кампаній, де б розповідалося про нововведення.

Професор Сюзан Джебб, експерт з поживності харчування Ради медичних досліджень твердить, що інформація щодо калорій у стравах матиме більший вплив у Великобританії.

"Ми більше звикли дивитися на наклейки на продуктах в супермаркетах, тому я вважаю, що у Британії більше людей користуватиметься цієї інформацією - не один із шести, як в США", - твердить пані Джебб.

Інші прихильники ідеї писати кількість калорій біля кожної страви кажуть, що дуже важливо знати, що ми їмо, бо більшість людей, які працюють, обідають не вдома, а у ресторанах чи фаст-фудах.