25 людей померло дорогою до Лампедузи

Італійська влада твердить, що знайшла тіла 25 людей у трюмі судна, яке прямувало з північної Африки до італійського острова Лампедуза.

Копирайт изображения AFP
Image caption Фахівці говорять, що у човнах, які перевозять мігрантів з північної Африки, часто не дотримуються правил безпеки

Усі загиблі - молоді африканці. Трюм, де вони перебували, також використовувався, як машинне відділення, і туди потрапляв чад з двигуна. Люди не могли втекти звідти, бо судно було переповнене, і померли від задухи.

За словами пасажирів човна, на ньому було близько трьохсот людей, які кілька днів тому вирушили з Лівії. Загалом, човен був у дорозі 3 дні.

Тіла померлих виявила берегова охорона, коли піднялася на човен.

Італійські слідчі кажуть, що люди померли десь 2 доби тому. "Враховуючи стан, в якому були знайдені тіла, люди були мертві щонайменше 48 годин", - розповів журналістам лікар П'єтро Бартоло.

Тіла доправили до моргу, де експерти з'ясовуватимуть причину смерті. Поліція зараз допитує свідків.

Інформаційна агенція Reuters цитує людей, які вижили і розказують, що тіло однієї людини викинули за борт після того, як вона померла на цьому судні.

Острів Лампедуза зараз є одним з найпоширеніших шляхів до Європейського Союзу з північної Африки. У квітні 250 людей померло дорогою до острова, бо їхній човен перевернувся.

Новини на цю ж тему