Бекхем витатуював ім'я доньки

Нац ій фотографії, можливо, погано видно, але тепер на шиї у Бекхема є Harper Копирайт изображения Getty
Image caption Над ключицею тепер у нього можна прочитати ім'я доньки - Harper

Відомий англійський футболіст Девід Бекхем зробив собі нове татуювання. Над ключицею тепер у нього можна прочитати ім'я доньки - Harper (Гарпер).

Тепер у колишнього капітана збірної Англії є чотири татуювання з іменами усіх його чотирьох дітей. Загалом на його тілі татуювань значно більше.

Нове татуювання Девід Бекхем продемонстрував на цих вихідних, знявши футболку після матчу американського клубу, за який він зараз виступає, - Los Angeles Galaxy.

Хоча футболіст написав лише перше ім'я доньки. Її повне ім'я Гарпер Севен (Harper Seven).

Щаслива цифра 7

Донька Гарпер Севен, четверта дитина Вікторії та Девіда Бекхемів після трьох синів, народилася 10 липня цього року у Лос-Анджелесі.

Футболіст написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, що доньку назвали на честь авторки відомого американського роману "Вбити пересмішника" Гарпер Лі.

"Улюблена книжка Вікторії - це "Вбити пересмішника". Це дуже сильний, пристрасний твір, а її авторка - Гарпер Лі. От звідки взялося ім'я Гарпер," - написав Девід Бекхем.

Другу частину імені доньки, Севен (сім), Девід пояснив тим, що ця цифра символізує духовну досконалість, на зразок семи чудес світу, семи кольорів веселки, і в багатьох культурах, додає він, це щаслива цифра.

"Ми любимо це ім'я і ми любимо Гарпер Севен. Ми дуже щасливі, що вона з'явилася у нашому житті і в нашій сім'ї. Для нашої родини зараз - неймовірний час," - написав Девід.

Новини на цю ж тему