''Депутатські приймальні'' не демонтували, але планують

Наметове містечко на підтримку опозиційного лідера Юлії Тимошенко в центрі Києва простояло всю ніч, але може бути демонтоване у вівторок комунальними службами.

Копирайт изображения AP
Image caption В таборі прихильників Юлії Тимошенко

Підготовку до демонтажу підтвердили джерела в українській міліції. За попередньою інформацією, підставою для знесення наметів в такому випадку стане прийняте раніше рішення суду.

Намети з надписами, які вказують що це "депутатські приймальні", розташовані поряд з в'їздом до Печерського суду, де відбуваються слухання у справі колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Міліція у ніч проти вівторка розібрала частину щитів, які відгороджували намети "депутатських приймалень" від пішохідної зони. Однак такі щити залишаються на вході до двору Печерського суду, а також між проїжджою частиною і тротуаром.

Він неділі огорожа на Хрещатику стала суттєвою проблемою для торгівлі в деяких столичних бутіках. Повністю перегородили прохід в місці, де розташувалися противники Тимошенко.

Міліція продовжує тримати свої підрозділи поблизу Печерського суду. В різних таборах по обидва боки від входу до двору Печерського суду в нічний час перебувало по декілька десятків учасників політичних акцій.