Швейцарці нарікають на міцний франк

Економісти попереджають, що міцний швейцарський франк може призвести до рецесії у Швейцарії.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Виробники говорять, що швейцарський сир робиться з натуральних продуктів і деякі процеси робляться лише вручну

Традиційно сильна і стабільна швейцарська економіка залежить від успішного експорту, бо понад 50% швейцарської продукції продається за кордоном.

За останні півтора року швейцарський франк виріс на 25% у порівнянні з євро і доларом, які падають через боргові проблеми у США та країнах ЄС, що зробило швейцарські продукти набагато дорожче для продажу в інші країни.

Цього тижня швейцарські виробники, зокрема таких продуктів як сир, матимуть зустріч у Міністерстві економіки. Вони звернуться до уряду за підтримкою, бо нині фермери зазнають втрат.

"Найбільшу тривогу у нас викликає міцний франк", - каже Крістоф Рац, виробник сиру Емменталь. За його словами, швейцарський сир стали купувати менше і він втратив близько 17% прибутку на екпорті Емменталя, що доволі багато.

Молочна ферма Крістофа Раца була заснована ще його дідусем у 1942 році. У Швейцарії понад 600 таких ферм, всі вони виробляють сир традиційним способом, використовуючи лише місцеві продукти.

"Ми дуже пишаємося нашим виробництвом. Це не величезна індустрія, наші сири виробляються у невеличких фермах у селах. Майже кожне село має свою ферму", - каже Мануела Сондереггер з Ради маркетингу швейцарського сиру.

Кілограм швейцарського сиру Емменталь коштує близько 15 євро за кілограм, а таку саму кількість подібних французьких або німецьких сирів можна купити за 9 євро.

Раніше європейські споживачі були готові дати більше грошей за справжній швейцарський сир, однак виробники кажуть, що більше 15 євро за кілограм, люди вже не платитимуть.

"Швейцарський сир і так доволі дорогий. А через те, що євро і долар слабнуть, ми мусимо піднімати ціни, але ми не можемо, бо втратимо своїх клієнтів", - розповідає Мануела Сондереггер. Вона твердить, що тиск на ринок швейцарського сиру настільки сильний, що деякі виробники вже думають про закриття своїх ферм.

Економісти кажуть, що міцність франку вплинула не тільки на виробників сиру, а на всі галузі економіки Швейцарії. Франк лишається міцним і у серпні він уже досяг рівня євро. З цим також пов'язують зростання безробіття у найближчому майбутньому, бо компанїі будуть змушені зменшити обсяги свого виробництва і реструктуризувати свій бізнес.

В уряді сподіваються, що Національний банк Швейцарії наповнить міжнародні ринки франками, аби послабити швейцарську валюту і зробити економіку країни бульш конкурентноздатною.

Фахівці кажуть, що рецесія економіки Швейцарії майже неминуча і все, що лишається швейцарським виробникам сиру - це зробити кампанію про унікальність сиру Емменталь.

Однак на питання чи вдасться всім фермам вижити в таких умовах, виробники сиру вже впевнено кажуть - ні.