Комуністи вказали шлях до спасіння народів

Копирайт изображения Unian
Image caption Лідери компартій України та Росії Петро Симоненко та Геннадій Зюганов покладають квіти до пам'ятника Леніну у Донецьку

Міжнародний форум "Єдність – шлях до порятунку братніх народів", який відбувався у п’ятницю у Донецьку, російські комуністи називають основним заходом до 20-ої річниці розпаду Радянського Союзу.

Як повідомив російській службі Бі-Бі-Сі депутат державної думи, секретар ЦК КПРФ Вадім Соловйов, дії скоординовані з компартіями країн СНД.

В Донецьку на форум зібралися представники декількох компартій з колишніх радянських республік.

Комуністична партія України привітала гостей спеціальним зверненням, в якому мовиться, що "Україна багато втратила від того, що проводила невиважену політику – відносно економічної інтеграції і того потенціалу, який нам дістався у спадщину від Радянського Союзу". КПУ також відзначає, що "братній союз незалежних держав принесе користь нашому народові".

Українське інтренет-видання "Остров" повідомило, що під час перетину державного кордону України лідер російських комуністів Геннадій Зюганов висловив обурення з приводу затримки на кордоні численної групи делегатів на декілька годин.

"Це таке середньовіччя винайшли, від якого нудить всіх. Це не "самостійність і незалежність". Це середньовіччя, від якого погано тхне і яке нам нав’язали ...", - сказав Геннадій Зюганов.

Учасники міжнародного форуму комуністів у Донецьку провели мітинг у центральній частині міста.

Лідер українських комуністів Петро Симоненко закликав керівництво України "відірватись" від долара і увійти в рубльову зону.

Новини на цю ж тему