Опозиції частково дозволили ходу в Києві

Окружний адміністративний суд Києва дозволив опозиції влаштувати мирну акцію в парку Тараса Шевченка, а також пройтися вулицею Володимирською.

Копирайт изображения unian
Image caption Опозиція рішуче налаштована проводити акції - попри судову заборону

Як повідомив заступник голови Київської міськдержадміністрації Олександр Пузанов, опозиція може збиратися у парку з одинадцятої години. До того часу там заплановані офіційні заходи.

Володимирська - це паралельна Хрещатику вулиця, яка з'єднує парк Шевченка із Софійською площею. Але, за словами Олександра Пузанова, на саму площу мітингувальникам заходити заборонено, тому що 24 серпня там заборонено проводити політичні заходи.

Напередодні суд за позовом київської влади заборонив опозиції проводити акції на більшості центральних вулиць та площ столиці.

Один з лідерів партії "Батьківщина" Олександр Турчинов в ефірі 5 каналу заявив, що хода відбудеться всупереч судовій забороні:

"У Києві біля пам’ятника Тарасу Шевченку ми будемо проводити наші мирні збори і ухвалимо рішення щодо мирної ходи центром столиці. Ніхто не має права нас зупиняти", - сказав Олександр Турчинов.

Як повідомляли раніше, більше десяти партій, що входять у створений БЮТ "Комітет опору диктатурі в Україні", планували провести ходу в Києві.

Наміри опозиції засудили в Партії регіонів. Також суди в низці обласних цетрів України заборонили опозиції проводити акції на День Незалежності.