Останнє поновлення: Середа, 24 серпень, 2011 p., 07:14 GMT 10:14 за Києвом

Каддафі: боротимусь ''до смерті або до перемоги''

Згідно з повідомленнями, лівійський лідер Муаммар Каддафі, звернувся з промовою по радіо, у якій заявив, що боротиметься до "смерті або до перемоги". Це сталося по тому, як повстанці напередодні Клацнути захопили його резиденцію у Тріполі.

Повстанці трощать залишки величі Каддафі, однак він каже, що це ще не кінець

Промову транслювала місцева радіостанція у Тріполі, а також телеканал аль-Уруба, який підтримує Каддафі.

Полковник Каддафі, місцезнаходження якого досі невідоме, заявив, що здача його резиденції Баб аль-Зізія була "тактичним ходом".

За словами полковника Каддафі, його резиденція була зруйнована 64-ма авіаударами натовських військ, але сам він боротиметься "або до смерті, або до перемоги".

У телерепортажі каналу аль-Уруба пізніше також використали його коментар, в якому полковник Каддафі заявив, що перебуває у Тріполі таємно, і "не відчуває, що місто у небезпеці".

Пізніше той же телеканал транслював телефонне інтерв'ю з людиною, яку було названо урядовим речником Муссою Ібрагімом. Він сказав, що у Лівію прибули шість тисяч добровольців готових воювати на боці Каддафі.

Однак жодних підтверджень із незалежних джерел цій інформації немає.

У вас немає необхідної версії Флешплеєра

Вибрати інший медіа-плеєр

Арешт Каддафі - питання часу

Є інформація, яка вказує на те, що Каддафі досі у Тріполі. Дехто каже, що він міг поїхати на південь. Але я вважаю, що зараз головне питання не в тому, де Каддафі, а у тому, коли він буде арештований

Ахмед Джибріл

У Тріполі досі тривають поодинокі бої, зокрема, у районі поблизу готелю Rixos, де перебувають більшість іноземних журналістів.

Кореспондент Бі-Бі-Сі Рана Джавад каже, що відчувається, що це вже кінець правління полковника Каддафі, але справжні святкування не розпочнуться, доки не буде знайдено його та його родину.

Речник повстанців Ахмед Джибріл в інтерв'ю Бі-Бі-Сі сказав, що арешт Каддафі - це лише питання часу.

"Є інформація, яка вказує на те, що Каддафі досі у Тріполі. Дехто каже, що він міг поїхати на південь. Але я вважаю, що зараз головне питання не в тому, де Каддафі, а у тому, коли він буде арештований", - заявив він.

Корисні посилання в інтернеті

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS