MH370: родичі пасажирів відправляються на пошуки уламків

Копирайт изображения AUSTRALIAN TRANSPORT SAFETY BUREAU

Група родичів пасажирів зниклого у 2014 році "Боїнга" Малайзійських авіаліній відправляється на Мадагаскар на пошуки розгадки того, що сталося з літаком.

Родичі незадоволені ходом пошукової операції, яку організувала влада Малайзії, Австралії і Китаю, і мають намір провести власну операцію з пошуку уламків лайнера.

Як наголошується в заяві ініціативної групи з сімох родичів, мета їхньої поїздки - нагадати публіці, що зниклий літак з 239 людьми на борту все ще не знайшли.

Копирайт изображения Getty

Родичі хочуть організувати пошукову операцію із залученням населення Мадагаскару і мають намір виплачувати винагороду за кожен знайдений уламок лайнера.

Boeing 777, що виконував рейс MH370 з Куала-Лумпура до Пекіна, зник з екранів радарів в ніч на 8 березня 2014 року. На борту було 227 пасажирів і 12 членів екіпажу.

Лайнер ймовірно зазнав катастрофи у південній частині Індійського океану, проте пошукова операція, яка обійшлася в 135 млн доларів, ні до чого не привела.

Ця операція стала наймасштабнішою в історії авіації. У червні міністри транспорту Малайзії, Австралії і Китаю домовилися призупинити пошуки.