Тимошенко не давала письмової згоди на перевезення до лікарні - ДПтС

Останнє поновлення: Субота, 21 квітня, 2012 p., 10:07 GMT 13:07 за Києвом

Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко не давала письмової згоди, щоб її перевезли до Центральної клінічної лікарні у Харкові, Інтерфакс-Україна цитує Державну пенітенціарну службу України.

"Вона не давала письмової згоди. Юлію Володимирівну вчора було направлено на стаціонарне лікування у ЦКЛ №5 згідно законодавству", - заявив начальник управління ДПтС України Євген Бараш у суботу, 21 квітня, на брифінгу біля Качанівської колонії, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За словами пана Бараша, для лікування засуджених у стаціонарі, ДПтС не потребує їхнього підпису.

Проте, Євген Бараш додав, що пані Тимошенко усно погоджувалась на перевезення до лікарні при працівниках колонії та членах медичної комісії.

За його словами, екс-прем'єра доставили у ЦКЛ №5 близько 21:00 у п'ятницю, 20 квітня.

У палаті разом із Юлією Тимошенко перебуватиме ще одна ув'язнена, засуджена за злочин у господарській сфері.

Перший заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моісеєнко повідомила, що транспортування пані Тимошенко пройшло спокійно, проте від медичного огляду, запропонованого їй у лікарні, екс-прем'єр відмовилась.

У партії "Батьківщина" Клацнути підозрюють, що Юлію Тимошенко було переведено до лікарні примусово, та вимагають негайно допустити до ув'язненої її захисника Сергія Власенка чи інших депутатів з фракції "БЮТ-Батьківщина", повідомляється на сайті партії.

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS