Судмедексперти виявили два синці на тілі Тимошенко

Останнє поновлення: Четвер, 10 травня, 2012 p., 11:27 GMT 14:27 за Києвом

Судово-медичні експерти на брифінгу в Кабінеті Міністрів заявили, що виявили на тілі ув'язненої колишньої прем'єр-міністра, лідера партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлії Тимошенко два синці, повідомляє агенція "Українські новини".

Зокрема, завідувач кафедри судово-медичної експертизи Харківської медичної академії післядипломної освіти Олександр Горов розповів, що єдиним письмовим документом, у якому зафіксовані зміни на тілі Тимошенко, є акт відвідування ув'язненої, підписаний трьома медичними співробітниками - начальником медичної частини Качанівської колонії, черговим лікарем і черговою медсестрою.

"Відповідно до висновку експертів... вони визнали, що на тілі Юлії Володимирівни Тимошенко є два синці", - повідомив Горов, проте завдані відповідні травми самою Тимошенко чи сторонніми людьми, сказати не зміг.

У свою чергу начальник Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи Юрій Кравченко заявив, що експерти бюро неодноразово виїжджали в колонію для огляду Тимошенко, проте " Юлія Володимирівна відмовилася від огляду", ніяк не мотивувавши відмову.

Крім того, пан Горов підкреслив, що як судовий медик, не може робити висновків із фотографій, розповсюджених екс-омбудсменом Ніною Карпачовою, додавши, що такі висновки заборонено робити відповідними нормативними документами.

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS