Дівчина, з якої зробили мем, закликала до людяності

Ліззі Веласкес

Жінка, яка зазнала знущань через зовнішній вигляд і з якої зробили мем, отримала тисячі повідомлень із підтримкою. Люди просять припинити поширення цих знімків.

Ліззі Веласкес - оратор, виступала на конференції TED і розповідала мотиваційні історії. Вона має тисячі послідовників.

Жінка народилася із рідкісною спадковою хворобою, яка не дає змоги її тілу накопичувати жир.

"Я пишу цей пост не як жертва, а як та, хто використовує право голосу".

Дівчина написала у своєму Instagram, що "незалежно від того, як ми виглядаємо і який у нас розмір, врешті-решт, ми залишаємося людьми".

Копирайт изображения Getty Images

Меми створюють також про жінок із великими розмірами, літніх людей і людей із вадами.

Судячи з усього, низка сторінок у Facebook створюють і поширюють зображення, у яких закликають користувачів відмічати друзів, чиє ім'я згадується у мемі.

"Я прошу, аби ви мали це на увазі наступного разу, коли побачите вірусний мем випадкового незнайомця", - сказала вона.

За її словами, усім весело, але людина на зображенні, "відчуває себе з точністю до навпаки".

Копирайт изображения Getty Images

У Лізі окрім хвороби, що не дозволяє їй накопичити вагу, є також синдром Марфана, який може вплинути на довжину кінцівок людини та форму тіла.

"Я пишу це дуже пізно вночі, але роблю це, щоби нагадати про невинних людей, які зображені на мемах. І вони так само, ймовірно, сидять до пізньої ночі та продивляються Facebook. Вони відчувають те, чого я б не побажала для найлютішого ворога ", - написала Лізі у своєму пості.

Її пост про меми розповсюдили тисячі користувачів на Facebook та Instagram, з великою кількістю коментарів, де її слова схвалюють.

Крім того, одну з груп на Facebook, у якій розповсюджували такі види зображень, закрили після численних скарг користувачів.