#НеПроґавте: 12-річна школа і скіфське золото

Алеппо Копирайт изображения EPA

Переможці Книги року ВВС, повернення кримського золота в Україну і звільнена з полону товстенька білка - у добірці найпопулярніших новин тижня, що минає.

ООН заявила, що сирійські урядові сили, які за підтримки російської авіації відновили контроль над Алеппо, жорстоко розправлялися з цивільними жителями, в тому числі жінками й дітьми. Після того почалася евакуація, яка згодом припинилася.

Image caption Таня Малярчук не стримувала сліз, коли дізналась про свою перемогу

Переможцем Книги року ВВС 2016 стала Тетяна Малярчук з романом "Забуття". Дитячу Книгу року виграла Галина Ткачук, "Тринадцять історій у темряві".

Копирайт изображения UNIAN

Кабінет міністрів схвалив концепцію Нової української школи з 12-річною освітою, яку запропонувало міністерство освіти. Школа почне переходити на нові рейки в 2018-2019 роках, а перші результати обіцяють в 2029-2030 рр.

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Легендарну пектораль не вивозили з Києва

Суд у Нідерландах розв'язав суперечку між Україною і Росією на користь України. Тепер "скіфське золото" з кримських музеїв, яке виставлялося у Нідерландах, повернуть Києву.

Ваш пристрій не підтримує відтворення мультимедійних файлів
Пекло під час пологів: як у Сомалі рятують породілль

Серед найпопулярніших відео цього тижня ця розпачлива історія про те, як у Сомалі група жінок-хірургів робить усе, щоб врятувати життя породіллям.

Копирайт изображения Chris Gardner

Коли на початку 1980-х Кріс Гарднер спав разом з малим сином на підлозі громадського туалету, то не уявляв, що за мотивами його життя колись знімуть популярний голлівудський фільм. Сьогодні статки 62-річного Гарднера оцінюють у 60 мільйонів доларів.

Копирайт изображения DPA

У Мюнхені рятувальники звільнили повненьку білку, яка застрягла в люку. Як вони це зробили?

Копирайт изображения Tim Graham / Getty

По всій Північній Європі в болотах і трясовинах знаходять чудово збережені тіла стародавніх людей, яких жорстоко вбили. Оглядач BBC Travel намагається розв'язати цю загадку історії.

Також у наших блогах: